2. Do sklepiku szkolnego zakupiono w hurtowni „Okazja" 20 kg cukier ków czekoladowych po 25 zł za 1 kg, 6 kg cukierków owocowych po 17 zł za 1 kg, 160 długopisów po 2 zł za sztukę i 30 pudełek kredek po 18 zł za pudelko. Uzupełnij rachunek:​