Klasa 5 . ćwiczenia zad 2. Do sklepiku szkolnego zakupiono w hurtowni ,,Okazja" 20 kg cukierków czekoladowych po 25 zł 1 kg , 6 kg cukierków owocowych po 16 zł za 1 kg , 120 długopisów po 3 zł za sztukę i 30 pudełek kredek po 14 zł za pudełko . Uzupełnij rachunek . Proszę o pomoc daje naj c:​