Arturbeczkowski53viz Arturbeczkowski53viz Matematyka Rozwiązane Oblicz ile zapłaci mama za zakupy 3bułki po 45gr każda, 20 dag kiełbasy w cenie 13zł|kg i 2kg pomarańczy w cenie 42zł/kg. (Jednostki długości)Odpowiedź w załączniku