Odpowiedź :
Odpowiedź:
1,30*6=7,80
17,80-7,80=10
10:4=2,5zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
1 zeszyt=2,5zl
Odpowiedź:
x-cena 1 zeszytu
6*1,30+4x=17,80
7,80+4x=17,80 l -7,80
4x= 10 l :4
x= 2,50
Odp:1 zeszyt koszuje 2,50 zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mam nadzije ze pomogłam liczę na naj <3