0101011viz 0101011viz Matematyka Rozwiązane Help Pan Heniek w swoim sklepie sprzedaje Lizaki,czekoladę i lody.lizak jest 3 razy tańszy od czekolady a czekolada o 4 razy droższa od lodów, a lody kosztują 3 złote. a)ile kosztuje lizak b) Ile zapłaci Tomek za lizaka, czekoladę i loda?