Daria kupiła chrupki i orzechy. Za chrupki zapłaciła 1,45 zł, a za orzechy 3,22 zł.
Aby obliczyć sumę, zapisała ją na kartce.
Czy zrobiła to poprawnie?


Daria Kupiła Chrupki I Orzechy Za Chrupki Zapłaciła 145 Zł A Za Orzechy 322 Zł Aby Obliczyć Sumę Zapisała Ją Na Kartce Czy Zrobiła To Poprawnie class=