Odpowiedź :
Odpowiedź:
12-8=4-tyle bułeczek mamy na promocji
10%z 40 to 4 30% to 12 40-12=28gr
8*40+4*28=432gr czyli 4zł 32 gr
Odpowiedź:
0,40zł * 8 = 3,2zł
30% z 40gr to 28gr więc:
0,28zł * 4 = 1,12zł
3,2 + 1,12 =4,32zł
Odp: W tym sklepie zapłacimy 4,32zł za 12 bułeczek.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam i zrobiłam :) Jeśli tak liczę na naj