Pierogiruskietozycieviz Pierogiruskietozycieviz Matematyka Rozwiązane Rozwiąż zadanie z zastosowaniem równania: Kupiono jogurt, śmietanę i pudding. Śmietana była o 1,60 zł droższa od jogurtu, natomiast pudding 2 razy od niego droższy. Ile kosztuje każdy z produktów, jeśli łączna ich wartość to 9,20 zł?