Daje naj
Proszę o szybką pomoc
![Daje NajProszę O Szybką Pomoc class=](https://pl-static.z-dn.net/files/d83/72d8bfd822fbc3b76b9ab25c9a5374f3.jpg)
Odpowiedź:
3,29zł- jeden twarożek
7,95- trzy twarożki
7,95:3=2,65
3,29-2,65=0,64
Cena promocyjna jest niższa o 64 grosze
Odpowiedź:
jeden pojemnik twarożku: 3,29zł
promocyjny pakiet twarożku: 7,95
7,95:3=2,65-tyle kosztuje jeden twarożek z promocyjnego pakietu
3,29zł-2,65zł=0,64zł
Odpowiedź; Cena jednego twarożku z promocyjnego pakietu jest o 64 grosze tańsza od ceny regularnej jednego twarożku
Liczę na naj ;)