help plis to jest na jutro.
z.7 Zapisz działanie, które umożliwi obliczenoe kosztu :
Jabłka 3,25 zł za 1kg

2 kg jabłek
3 kg jabłek
0,37 kg jabłek
1,29 kg jabłek