x-cena ołówka
y-cena zeszytu
x=4.6 zł
y=4.6 zł + 5.1 zł = 9.7 zł
y+2x=9.7 zł + 2*4.6 zł = 9.7 zł + 9.2 zł = 18.9 zł
Odpowiedź:
wszysrko razem kosztuje 14,3zł