Anonimviz Anonimviz Matematyka Rozwiązane Ania kupiła x sztuk lizaków i o 4 sztuki więcej zeszytów. Ile zapłaciła za zakupy, jeżeli lizaki i zeszyty kosztowały 3 zł za sztukę?