Przewlockifilip90viz
Przewlockifilip90viz
Matematyka
Rozwiązane
help szybko bo mam na matmie 5 minut
Odpowiedź :
Gabikejl0viz
Gabikejl0viz
6m2= 300 zł :6= 50 zł
Answer Link
Kuba139239viz
Kuba139239viz
Odpowiedź:
2 * 3 = 6m²
6m² = 300zł /:6
m² = 50zł
Odp. 1m² tej szyby kosztuje 50zł
Answer Link
ZOBACZ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI ( 29+ )
Viz Inne Pytanie
Wyślijcie Całą Strone Plisss Daje Naj I 100 Puknktów
Wytłumaczy Ktos Albo Cos Bo Kompletnie Tego Nie Ogarniam
Prosze O Zrobienie Tych Zadań Daje Naj!!!!!!! Plisss Na Jutro
Daje Naj!! Proszę O Szybką Odpowiedź!
Minimum 40 Słowach Napisać O 2 Urządzeniach Których Najczęściej Używam I Co Na Nich Robie opisz Laptop I Tefon I Np Ze Słucham Muzyki I Oglądam Filmy ( Jeste
2. Wyłącz Czynnik Przed Znak Pierwiastka [tex]\frac{1}{6} \sqrt[3]{432}[/tex]
Potrzebuję Na Teraz Rozwiązania Pomocy
Trzeba Wstawić A, Any Lub Anpomoże Ktoś?
Uporządkuj Podane Liczby Rosnąco 1045,103,509,519,1450,267,999,713,73Klasa 4 Ćwiczenia
Wiktoria Lukasz I Mikołaj Mają Razem 255 Orzechow W Domu Ile Ma Orzechow Każdy Jeżeli Wiadomo Że Łukasz Ma 45 Więcej Od Wiktori A Mikołaj 4 Razy Niż Wiktoria