Odpowiedź :
Odpowiedź:
1kg - 21zł
0,3kg - x
0,3 * 21 / 1 = 6,3zł
Odp. Adam wydał 6,3zł
Odpowiedź:
6,30 zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
1 kg----21 zł
0.3kg----x
(bo 1 przed x nie piszemy) x=21*0.3
x= 6,3
Odpowiedź:
1kg - 21zł
0,3kg - x
0,3 * 21 / 1 = 6,3zł
Odp. Adam wydał 6,3zł
Odpowiedź:
6,30 zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
1 kg----21 zł
0.3kg----x
(bo 1 przed x nie piszemy) x=21*0.3
x= 6,3