Arturhya09viz Arturhya09viz Matematyka Rozwiązane Dwa podręczniki kosztowały 13,60 zł, przy czym jeden z nich był o 30% tańszy od drugiego. Uzupełnij zdanie: Cena tańszego podręcznika wynosiła ......... zł PROSZĘ O ODPOWIEDŹ