JulkaMajloviz JulkaMajloviz Matematyka Rozwiązane 2 Jedna butelka napoju kosztuje 2,49 zł. Promocyjny pakiet za 9 zł zawiera cztery takie butelki. Cena jednej butelki z promocyjnego pakietu jest niższa od regularnej o A. 24 gr. B. 49 gr. C.75 gr. D.96 gr. Plisssss na teraz