Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
A)
1kg bananów = 4,20zł
0.75kg bananów = 0.25kg bananów*3 =3.15zł
0.25kg bananów = 1kg bananów/4 =1.05zł
B)
0.35kg szynki = 9.94zł
1kg szynki = 0.35kg szynki/7*20 = 9.94zł/7*20 = 28.40zł