Zabro24viz Zabro24viz Matematyka Rozwiązane Zad. 10. Marta kupila 8 zeszytów dwóch rodzajów. Zaplacila za nie 8,80 zł. Tańsze kosztowały 80groszy, a drožsze 1,20 zł. Ile droższych zeszytów kupila Marta?Poproszę o pomoc i rozwiązanie