Zeszyt kosztuje 0,98zł, zaś długopis 2,25 zł. Ala kupiła 6 zeszytów i 2 długopisy. Które wyrażenie opisuje koszt zakupów Ali
NA TERAZ ZADANIE ZE SPRAWDZIANU


Odpowiedź :

6 * 0,98zł + 2 * 2,25zł = 5,88zł + 4,50zł = 10,38zł

Odpowiedź:

0,98*6+2,25*2=5,88+4,5=10,38

Szczegółowe wyjaśnienie:

niestety nie wypisałeś jakie są odpowiedzi do wyboru, więc zrobiłam tak