Amichalik1210viz Amichalik1210viz Matematyka Rozwiązane Zad.1 (2p) Za 3 napoje i 2 batony zapłaciłam 16,50 zl. Baton kosztuje 75 groszy. Ile zapłaciłamza 1 napój? pls szybko