Majabobryk09viz Majabobryk09viz Matematyka Rozwiązane 1. (2p.) Suma cen za 1kg jabłek i 1kg gruszek jest równa 6,04zł. Cena za 1kg gruszek jest o2,06zł wyższa od ceny za 1kg jabłek. Jaka jest cena 1kg jabłek, a jaka 1kg gruszek?Zadanie rozwiąż z zastosowaniem równania.