Majadownarzapolska20viz Majadownarzapolska20viz Matematyka Rozwiązane Zad.3Za 35 dag cukierków zapłacono 8,75 zł Ile kosztuje 1 kg tych cukierków po obniżce o 30 %?Zapisz obliczenia