skoro 0,5kg kosztuje 4zł to ile kosztuje 20dag ​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

0,5kg = 50dag

50dag kosztuje 4zł

4:5=0,8zł koszt 10dag

0,8*2= 1,6

Odp. 20dag kosztuje 1,60zł

Viz Inne Pytanie