Warzywa znajdujące się na stoisku kosztują: ziemniaki – 4zł/kg, pietruszka 6zł/kg. Zakupiono 6 kg warzyw i zapłacono za nie 32złote. Oznacz niewiadome oraz zapisz odpowiedni układ równań (nie rozwiązuj go).