na teraz!!!!!!!!!! plisssss
![Na Teraz Plisssss class=](https://pl-static.z-dn.net/files/d52/a085006d771b429741d702aee68d50da.jpg)
Odpowiedź:
2 kg jabłek po 2,30 zł za 1 kg
2 kg gruszek pa 5,45 zł za 1 kg
Ma 50 zł
Sprzedawca wydał jej:
50-(2*2,30+2*5,45)=50-(4,60+10,90)=50-15,50=34,50 zł
Mam nadzieję, że dobrze :)