Odpowiedź :
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
X=Chleb
x+2*3=11 zł
x=11zł-6zł
x=5zł
3•2=6-tyle kosztowały ją mleka
11-6=5-tyle kosztował chleb
Chleb kosztował 5 zł
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
X=Chleb
x+2*3=11 zł
x=11zł-6zł
x=5zł
3•2=6-tyle kosztowały ją mleka
11-6=5-tyle kosztował chleb
Chleb kosztował 5 zł