Lolika77734548viz Lolika77734548viz Matematyka Rozwiązane znowu pytanie z 5 klasy 0-0 : Kilogram sera kosztuje 16,80zł oblicz ile kosztuje a)10dag sera b)10kg sera c)100kg sera