Olek za 13 zeszytów w kratkę i 7 zeszytów w linie zapłacił 45,20 zł.
Zeszyt w kratkę był o 40 groszy droższy od zeszytu w linie.
Ile kosztował zeszyt w kratkę, a ile w linie?

Potrzebuje na juuzzz