pomocy potżebuje szybo​

Pomocy Potżebuje Szybo class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

21,50:10dag=2,15

Wiec 10 dag kosztuje 2,15

8*2,15=17,2zł bo było 0,8 to dlatego razy osiem

20-17,2=2,80zł

Odp.Zostalo jej 2,80zł.

Odpowiedź:

0,8*21,50=17,20

20-17,20=2,80

Zostało jej 2 złote i 80 groszy

Szczegółowe wyjaśnienie: