Juliajuda5viz Juliajuda5viz Matematyka Rozwiązane Za cztery batoniki i jedną czekolade Radek zapłacił 14 zł czekolada jest trzy razy droższa od batonika. Ile kosztuje czekolada? Z sprawdzeniem pls