Wswojcieviz Wswojcieviz Matematyka Rozwiązane Za 9 cukierków i czekoladę Jan zapłacił 16,80 zł. Czekolada jest 5 razy droższa od cukierka . Ile kosztuje cukierek? Proszę o obliczenie i odpowiedź Daję naj