Weronikaszymanska200viz Weronikaszymanska200viz Matematyka Rozwiązane Zadanie 4: (3 pkt) Basia kupiła trzy lizaki i gumę do żucia i zapłaciła 9,20 zł. Oblicz cenę lizaka, jeżeli wiesz, że jest on o 20% droższy od gumy. Proszę o szybką odpowiedź !!