prosze bardzo o pomoc daje najki
![Prosze Bardzo O Pomoc Daje Najki class=](https://pl-static.z-dn.net/files/d74/c7c764aeda1654f72ca3d9157c2463c8.png)
Odpowiedź:
30,80 : 2,8 = 11zł ( cena za 1 kg)
11zł : 10 = 1,1zł ( cena za 100g czyli 10 dag)
10,80 : 9 = 1,2zł ( cena za 10dag)
odp. W sklepie w którym był Olek czereśnie są tańsze o 10 groszy za 10 dag
naj ?
Szczegółowe wyjaśnienie: