Bkrol7677viz Bkrol7677viz Matematyka Rozwiązane Zadanie 6, (0-3)Agata miała 50 zł. Za napoje zaplacila 23 A. Pozostala kwele przengenyla nazakup ciastek. Opakowanie ciastek kosztuje 4 lle najwięcej opakowaniemogla kupie Agata?Zapisz obliczenia i odpowiedz.