pani Wawrzyńska kupiła dla swoich uczniów 20,2 kg cukierków po 24,50 zł za kilogram oraz za 0,5 kg ciastek po 30 zł i za 1 kg ile pani Asia zapłaciła za swoje zakupy? ​