Kacpertomasik55viz Kacpertomasik55viz Matematyka Rozwiązane Zad.3 (2p) Za 3 kg cukierków zapłacono 48,30 zł. Ile kosztuje jeden kgcukierków? Zapisz obliczenie sposobem pisemnym.