Agata0727viz Agata0727viz Matematyka Rozwiązane Do szkoły zakupiono 28 ławek i 56 krzeseł.Jedno krzesło kosztiwało 104 zł a jedna ławka była o 76 zł droższa od krzesła . Ile zapłacono za zakupy? OBLICZ PISEMNIE