Wojtek339viz Wojtek339viz Matematyka Rozwiązane Ser żółty kosztuje 25,80 zł za kilogram. Ile zapłacimy za : a) 25 dag b) za 1 kg i 40 dag c) ile sera kupimy za 32 zł ? plis na czwartek BEZ ŻARTÓW BO ZGŁOSZE