Za 3kg jabłek trzeba zapłacić 8,58zł ile zapłaciły za 5kg tych jabłek

Odpowiedź :

Odpowiedź:

14.30zł

Szczegółowe wyjaśnienie:

[tex]8.58zl : 3kg = 2.86\frac{zl}{kg}\\2.86\frac{zl}{kg} * 5kg = 14.30 zl[/tex]

Liczę na naj