Nauraaa1234viz Nauraaa1234viz Matematyka Rozwiązane 5.Jajko kosztuje 0,75 gr. Ile kosztuje "m" jajek.0,75−0,75−m0,75+0,75+m0,75m0,750,750,75ma) 0,75-mb) 0,7+mc) m/0,75d) 0,75mproszee szybko daje najj