Odpowiedź :
Odpowiedź:
12 : 2 i 2/5= 12 : 12/5= 12* 5/12 ( skracamy 12 i 12 przez 12)= 5
1 kg bananów kosztował 5 zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
12 : 2 i 2/5= 12 : 12/5= 12* 5/12 ( skracamy 12 i 12 przez 12)= 5
1 kg bananów kosztował 5 zł
Szczegółowe wyjaśnienie: