Odpowiedź:
Zadanie 12
Jabłka (kg) - 3zł
3/4 kg - 2,25 zł
2 i 1/5 - 6,6 zł
Zadanie 13
działka - 9*10 = 90m^2
3/8 = 33,75 m^2
Odp. Sad zajmuje 33,75 m^2
Zadanie 14
Rynek w Krakowie - 200*200=40 000m^2
Rynek w Olecku - 40 000 + 15 000=55 000m^2
Odp. Powierzchnia rynku w Olecku wynosi 55 000m^2
Licze na naj = - =