Antek1410viz Antek1410viz Matematyka Rozwiązane rozwiąż zadanie za pomocą równania szklanka soku i porcja naleśników kosztują razem 16 zł przy czym naleśniki są o 4 zł droższe .ile kosztuje szklanka soku ?