Kxskxcdviz Kxskxcdviz Matematyka Rozwiązane Pani Marysia kupiła 0,6 kg pomarańczy ile złotych zapłaciła za pomarańcze Oblicz pisemnie w zeszycie Pomarańcze kosztują 4.35zł/kg