Kupiono 2kg pomidorów po "p" zł i 4kg ogórków. 1 ogórek był droższy o 2zł od 1kg pomidorów. Ile złotych zapłacono za warzywa?
Zapisz Rozwiązanie


PLS NA TERAZ