Odpowiedź :
Odpowiedź:
1 i 3/5 = 8/5
32 zł : 8/5 = 32 * 5/8 = 20 zł --- tyle kosztował 1 kg owoców
Odpowiedź:
1 i 3/5kg owoców = 32 zł
1 i 3/5kg =8/5 kg
32:8/5= 32 * 5/8= 160/8 = 20zł
Odp.:Kilogram tych owoców kosztował 20 zł.
Jak są jakieś pytania odpowiem w kom. Liczę na naj! Zgłaszam duplikaty