Malinamalanowskaviz Malinamalanowskaviz Matematyka Rozwiązane 1. Zaznacz poprawny wynik. Mama kopiła 6kg jabłek po 3 zł i 3 kg ziemniaków po 2zł za kilogram.Ile kosztowały zakupy mamy?a)25 złb)24złc)26 złPlisss dam najjj