Odpowiedź :
Odpowiedź:
80 dag=0,8 kg
0,8 kg - 19,50
1 kg - x
x=(1*19,50):0,8=24,375 zł - ceena 1 kg
0,9 kg*24,375 zł=21,9375 zł≈21,94 zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
80 dag=0,8 kg
0,8 kg - 19,50
1 kg - x
x=(1*19,50):0,8=24,375 zł - ceena 1 kg
0,9 kg*24,375 zł=21,9375 zł≈21,94 zł
Szczegółowe wyjaśnienie: