a) Sześć balonów kosztuje 14 zł i 40 gr. Ile należy zapłacić za dziesięc takich balonów?

b) Za jedenaście babeczek zapłacono 35 zl i 20 gr. Ile najwięcej takich babeczek
można kupić za 25 zł i 60 gr?​