Marysia kupiła kg jabłek po 3,5 zł za 1 kg, trzy główki sałaty po zł za 1 sztukę i kg
czereśni po zł za 1 kg. Podała kasjerce banknot -złotowy i dwie monety -złotowe.
Zapisz wydaną jej resztę w postaci wyrażenia algebraicznego
Prosze o pomoc teraz !!!!!!!!